Masívne zrkadlá do obývačky

Hľadáte zrkadlo do obývačky, ktoré dodá vášmu priestoru luxusný nádych? Vyberte si z našej ponuky zrkadiel z masívneho dreva. Vyznačujú sa trvácnosťou, pevnosťou a remeselným spracovaním.

Zobrazených 44 z 44

Aké zrkadlá do obývačky si môžete vybrať? 

V našej ponuke nájdete rozmanité masívne zrkadlá z kvalitného mangového a palisandrového dreva. Každé zrkadlo je vyrezávané a spracované s veľkou precíznosťou a dôrazom na detaily, čo pridáva kvalitu a jedinečnosť každému kusu. Navyše modely nemajú žiadne rušivé detaily v podobe plastu či kovu. Vďaka tomu pôsobia zrkadlá do obývačky luxusne a nadčasovo.

Jedinečný vzhľad zrkadla zaručujú ornamenty a ručne vyrezávané detaily. Takéto zrkadlá pôsobia exoticky a vďaka nadčasovému dizajnu ich môžete jednoducho kombinovať s moderným, rustikálnym aj elegantným štýlom.

Podľa čoho vyberať zrkadlá do obývačky?

Pri výbere zrkadla do obývačky zvážte jeho rozmery a tvar. Poriadne si premyslite aj samotný účel zrkadla. Môže slúžiť len ako dekoračný prvok, alebo môže opticky zväčšovať priestor či zlepšovať osvetlenie. 

Ak chcete opticky zväčšiť priestor, môžete si zaobstarať jedno väčšie masívne zrkadlo, alebo viac menších zrkadiel umiestnených vedľa seba. Takto rozmiestnené vytvoria optický klam a priestor bude vyzerať väčšie. 

Neváhajte a vyberte si z našej ponuky luxusných zrkadiel, ktoré budú vo vašej obývačke predstavovať nadčasovú kombináciu orientu a tradičného remeselného umenia.