Poličky na knihy vyrobené z masívneho indického dreva

Chceli by ste svoje knihy, ilustrované knihy, rodinné fotografie alebo zbierku CD uložiť do elegantnej skrine z masívneho dreva? Potom ste u nás úplne správne! V našom internetovom obchode nájdete veľký výber knižníc v rôznych veľkostiach a prevedeniach, ktoré vám ponúkajú štýlový spôsob uloženia a prezentácie vašich vecí.

Zobrazených 45 z 85

Sheesham a Mangové drevo: Štýlové police na knihy pre váš domov

Poličky z masívneho dreva dodajú každej miestnosti teplú a útulnú atmosféru. Poličky z nášho sortimentu vyrobené zo sheeshamového alebo mangového dreva, tiež prispievajú k lepšej vnútornej klíme. Vďaka robustnému drevu odolajú police aj tým najhrubším a najťažším knihám vo vašom inventári a vďaka svojej nápadnej kresbe a originálnym dizajnom upútajú pozornosť. Vaše knihy sú prezentované nadčasovým a klasickým spôsobom, napríklad na policiach bez volánov alebo ozdobných pásikov. Nábytok zo svetlého dreva s lištami alebo ozdobami vytvára sviežu a príjemnú atmosféru a je vhodný najmä vtedy, ak uprednostňujete vidiecky štýl domu. Na druhej strane, police na knihy, kde sa mieša teplé, živé drevo s kovovými detailmi, sú možnosťou, ak si chcete zariadiť obývačku s rustikálnym šarmom mestského loftu. Buď postavíte jednotlivé zdobené police na knihy, alebo usporiadate niekoľko kompaktných políc bez presahu, alebo bočných stien - buď na seba, alebo vedľa seba - a vytvoríte tak stenu z kníh. Takto sa dajú umiestniť aj veľké zbierky kníh a rozumne využiť prázdne steny. Alebo skombinujte rôzne police na knihy a vytvorte dynamickú nástennú jednotku. Či už je to malá zbierka kníh na vystavenie vašich obľúbených kúskov alebo interná knižnica – náš online obchod s nábytkom vám ponúka police na knihy pre každú potrebu.

Funkčné a dekoratívne knižnice z masívneho dreva

Hľadáte priestorovo úsporný model do kuchyne, kde si môžete uložiť kuchárske knihy na dosah ruky? Alebo by ste radšej mali skriňu so zásuvkami na extra úložný priestor, aby ste nemali svoje veci na očiach? Má vaša knižná zbierka niekoľko obzvlášť starých a jemných predmetov, ktoré chcete vystaviť na knižnici so sklenenými dvierkami? Máme pre vás tú správnu knižnicu ako odpoveď na každú z týchto otázok! Či už veľké a úzke alebo nízke a široké, so sklenenými dvierkami alebo zásuvkami – všetky naše police na knihy vám ponúkajú možnosť uložiť a prezentovať svoje romány, fotoknihy alebo rámy na obrazy spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Police bez zadnej steny môžu poslúžiť aj ako atraktívny predel miestnosti, ak je váš byt viac otvorený a chceli by ste jednotlivé priestory od seba opticky oddeliť. A nebojte sa, ak majú vaše izby šikmé stropy. Poličky na knihy so stupňovitým dizajnom sa dajú vhodne umiestniť pod šikmí stop – využijete tak aj priestor, ktorý by bol inak zbytočným.

Kúpte si pevné police na knihy online

Chceli by ste si zariadiť obývačku, spálňu či kanceláriu štýlovými policami na knihy alebo jednoducho hľadáte skrinky, v ktorých vystavíte svoju zbierku vinylov či DVD? Potom v našom internetovom obchode máme pre vás určite to pravé! Objavte v našom sortimente širokú škálu knižníc z masívneho indického dreva v rôznych farbách, veľkostiach a dizajnoch a vyberte si ten pravý kus nábytku pre vás. A ak stále hľadáte ďalšie možnosti úložného priestoru, pozrite si naše kategórie komody a príborníky .