Sedačky do obývačky

Vychutnávajte si voľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo relaxujte sami s obľúbenou knihou či seriálom pohodlne. Vyberte si z našej ponuky luxusných sedačiek do obývačky v indickom štýle. Sú remeselne spracované, odolné, pohodlné a majú nadčasový dizajn.

Zobrazených 45 z 53

Aké sedačky do obývačky si môžete vybrať?

V našej ponuke nájdete sedačky do obývačky z pravej hovädzej kože a z kvalitného indického palisandru. Za pravú kožu si síce priplatíte, no odmenou vám bude sedačka s mimoriadnou odolnosťou, životnosťou a originálnym vzhľadom.

Sedačky ponúkame v rôznych odtieňoch zelenej, hnedej či červenej, takže ich môžete pohodlne zladiť s interiérom svojej obývacej izby. Pri výbere si všímajte aj prešívanie a to, aké má kožená sedačka alebo kreslo podrúčky. Práve tieto detaily dodajú priestoru jedinečnú orientálnu atmosféru.

Podľa čoho vyberať sedačku do obývačky?

V prvom rade si na výber vyhraďte dostatok času. Poriadne si premerajte miestnosť a rozvrhnite si, kde sa bude sedačka a ďalší nábytok nachádzať. Veľkosť sedačky prispôsobte izbe a aj počtu osôb, ktoré sú vo vašej domácnosti. Ak máte väčšiu obývačku, hodiť sa vám bude štvormiestna pohovka, ktorú môžete skombinovať so štýlovým kreslom. Do menších priestorov bude ideálna dvojmiestna pohovka alebo leňoška, ktorá dodá priestoru nádych luxusu.

Prezrite si našu ponuku kvalitných sedačiek z pravej hovädzej kože, ktoré ulahodia vkusu aj tých najnáročnejších zákazníkov.