Masívne police do kúpeľne

Chcete svojej kúpeľni dodať nádych luxusu, ale neviete ako? Preskúmajte našu ponuku jedinečných políc v indickom štýle. Vďaka nim vytvoríte priestor, ktorý je nielen funkčný, ale aj vzhľadovo pôsobivý.

Zobrazených 43 z 43

Aké police do kúpeľne si môžete vybrať?

Vďaka našim policiam do kúpeľne prinesiete do priestoru nádych ďalekého orientu. Všetky typy sú vyrobené z masívneho palisandrového alebo mangového dreva.

Tieto typy dreva odolávajú poškodeniu aj opotrebovaniu. Drevené police v kúpeľni by ste však mali pravidelne ošetrovať špeciálnym olejom. Ten vytvorí na dreve ochrannú vrstvu, ktorá ho lepšie chráni pred nečistotami a vlhkosťou. Ak sa police v kúpeľni predsa len zarosia, je dôležité ich čím skôr utrieť. Vďaka tomu vlhkosť neprenikne do dreva, a tak zostane nepoškodené.

V našej ponuke políc do kúpeľne si môžete vyberať z modelov z tmavého aj svetlého dreva. Vďaka jeho detailnému ručnému spracovaniu má každý model jedinečný vzhľad. Takéto police pôsobia luxusne a vašej kúpeľni dodajú nadčasový vzhľad.

Podľa čoho vyberať police do kúpeľne?

Ešte predtým, ako sa rozhodnete vybrať ten správny model podľa vzhľadu, si odmerajte voľný priestor. Potom zvážte veľkosť, štýl a farbu, ktorá najlepšie zapadne do vášho interiéru. Inšpirovať sa môžete už samotným zariadením miestnosti. Budete si tak istí, že vybraný kúsok zapadne.

Ak potrebujete v kúpeľni viac priestoru, môžete poličky na stene usporiadať. Stačí, ak uložíte niekoľko kusov vedľa seba, alebo nad seba. Police vytvoria stenu, na ktorú si v kúpeľni môže poukladať kozmetiku celá rodina.

Siahnite po našich luxusných policiach do kúpeľne a vytvorte vo svojej kúpeľni jedinečnú atmosféru orientu.