Postele z masívneho dreva

Posteľ z masívneho dreva vnesie do vašej spálne vďaka prírodnému materiálu upokojujúcu atmosféru - ideálny predpoklad pre pokojný spánok. Objavte teda našu ponuku postelí z indického dreva a nájdite ten správny model pre vás a vašu relaxačnú zónu.

Zobrazených 45 z 52

Indické postele vyrobené zo vzácnych drevín: mangové drevo a sheesham

V našom internetovom obchode Vám ponúkame výber postelí z masívneho, kvalitného dreva ako je mangové drevo a sheesham. Vďaka rôznym druhom dreva s ich prirodzenou kresbou a odtieňmi je každá z našich postelí jedinečná – a preto je skutočným pútačom, ktorý vlastníte len vy! Postele vyrobené z dreva mimochodom prispievajú k príjemnej klíme v miestnosti tým, že podporujú reguláciu vlhkosti v miestnosti. To znamená, že na našich posteliach z masívneho dreva sa vám vždy dobre spí. Postele z masívu v našom obchode sú dostupné v rôznych prevedeniach. Majú 200 cm dlžku a tri rôzne šírky – 90 cm, 160 cm a 180 cm. Ako jednolôžko sa hodí do detských a tínedžerských izieb aj pre nezadaných a variant manželskej postele sa výborne hodí pre páry alebo do veľkých spální s väčším priestorom. Správny lamelový rošt k vašej novej posteli od nás samozrejme dostanete zadarmo.

Postele z masívneho dreva: dizajny, o ktorých snívate

Postele z masívu nájdete v našom internetovom obchode s nábytkom v rôznych prevedeniach - od moderného cez vidiecky štýl, orientálny s ornamentami až po jednoduché. Niektoré postele majú vysoké čelo, či už hranaté alebo zaoblené, iné majú aj nánožník. Je pre vás dôležitý vysoký rám postele alebo uprednostňujete nízky moderný štýl? Musí byť vaša posteľ z masívu dole zatvorená alebo môže stáť na nohách o niečo vyššie, aby ste pod ňu mohli uložiť pár vecí? Ak je pre vás dôležitý ďalší úložný priestor, potom je pre vás jedna z našich postelí so zásuvkami to pravé. Dodatočný úložný priestor možno použiť na posteľnú bielizeň alebo ďalšie prikrývky a vankúše bez toho, aby vyzerali preplnené. Bez ohľadu na to, aké potreby chcete, aby vaša nová posteľ spĺňala: spálňu si môžete zariadiť podľa svojho vkusu, pričom vzhľad dotvára masívna drevená posteľ z nášho sortimentu.

Postele z masívu nakupujte pohodlne online

V LAKSHMI vám ponúkame rôzne postele vyrobené z vysokokvalitného mangového dreva alebo sheeshamu v mnohých rôznych prevedeniach a veľkostiach, ktoré vás pozývajú, aby ste sa každý večer cítili dobre a relaxovali. Objavte náš sortiment už teraz a nájdite tú správnu posteľ pre vás! A ak potrebujete viac nábytku do spálne: K vašej novej posteli z masívneho dreva máme tiež skrine a nočné stolíky. Môžete si tak zariadiť útulnú spálňu podľa svojho vkusu.