Povolením zbierania cookies dávam slobodný, dobrovoľný, výslovný a bezvýhradný súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov.

Súhlasím
Filtrovať
Cenový rozsah
Drevo:
Výška (cm):
Šírka (cm):
Hĺbka (cm):

Spálňový nábytok z masívneho dreva

Spálňa je miesto vo vašom dome, kde sa cítite bezpečne a kde si môžete oddýchnuť a na konci dňa zaspať . S naším indickým masívnym dreveným nábytkom vyrobeným zo sheeshamového a mangového dreva si môžete urobiť svoju spálňu tak pohodlnú, že sa v nej budete cítiť úplne ako doma a nebude sa vám chcieť ráno vstať z postele.

Spálňa

51 z 325 produktov

Ľahnite si k odpočinku ako maharadža

V našom internetovom obchode nájdete pestrú škálu kvalitných a robustných Postelí zo sheeshamového alebo mangového dreva . Od šírky 90 cm do 180 cm vám ponúkame tri rôzne veľkosti, aby ste mohli pohodlne spať podľa svojich potrieb - a zároveň mali dostatok miesta na ďalší nábytok v menšej spálni. Naše postele z masívu sú dostupné v rôznych druhoch dreva a farbách v rôznych prevedeniach, ktoré ponúkajú to pravé pre každý vkus - preferujete jednoduchý, elegantný, rustikálny alebo moderný vzhľad. Naše dva posteľné rámy majú dodatočný úložný priestor v boxe postele vďaka zásuvkám, do ktorých môžete uložiť napríklad periny, alebo posteľnú bielizeň. K posteliam ponúkame aj zladené nočné stolíky z masívneho dreva pre lampy na čítanie a budíky.

šatníky robia ľudí

Naše indické skrine , truhlice a komody z masívneho dreva vám ponúkajú dostatok priestoru pre vaše oblečenie . Nielenže uschovajú vaše veci a zaistia tak poriadok v izbe, ale zároveň vyzerajú noblesne a prispievajú k dekorácii. Či už malé alebo veľké, jednoduché alebo netradične riešené a bohato zdobené – u nás nájdete svoj dokonalý šatník. Drevené truhlice sa skvele vynímajú aj ako lavička či konferenčný stolík a ak nie je v miestnosti dosť miesta na samostatné zrkadlo, je vhodná skriňa so zrkadlovými dvierkami.

Všetko závisí od dekorácie

Útulnosť vašej spálne netvorí len pohodlná posteľ, ale aj príjemná dekorácia. V LAKSHMI preto nájdete rôzne zrkadlá, police a ďalšie doplnky z masívneho dreva, ktoré dokážu rozjasniť vnútornú atmosféru vašej spálne. Čo tak napríklad ručne vyrezávaná ozdoba na stenu alebo pár rámikov na obrazy s fotkami vašich blízkych?

Nápady na zariadenie s indickým nábytkom z masívneho dreva pre vašu spálňu

Ak si chcete vybaviť svoju spálňu indickým nábytkom z masívneho dreva, ale neviete, kde začať s výberom nábytku a nápadmi na interiérový dizajn, nezúfajte. Náš nábytok je navrhnutý odlišne v závislosti od kolekcie a dreva, ktoré sa dá flexibilne navzájom kombinovať a ponúka to pravé pre každý vkus. Zozbierali sme pre vás niekoľko nápadov na usporiadanie nábytku .

Sen 1001 nocí

Indický nábytok z masívneho dreva vám umožní snívať o exotike a dovolenke. Premeňte teda svoju spálňu na orientálnu oázu s naším nábytkom z masívneho dreva. Skombinujte posteľ s ozdobnými stĺpikmi s truhlicami a komodami a doplňte interér štýlovým toaletným stolíkom zo sheeshamového alebo mangového dreva, ktorý prináša nádych historického nádychu. Nástenné ozdoby a zelené rastliny, ako sú malé palmy, sú tu skvelou dekoráciou. Zelené rastliny sa starajú nielen o čistejší vzduch a lepšiu atmosféru v interiéri, ale aj vďaka nim bude zariadenie vo vašej spálni vyzerať ako na exotickej výprave.

Britská elegancia s indickým nábytkom

Pozdravy z univerzít v Oxforde a Cambridge! Indický nábytok vyrobený z masívneho dreva je skvelý na to, aby ste ho vo vašej spálni naaranžovali pre britský elegantný vzhľad. Posteľ so zásuvkami na uloženie a jednoduchá šatníková skriňa z tmavého dreva v kombinácii s toaletným stolíkom dodávajú izbe starodávny vzhľad. Poličky na stene ponúkajú priestor na obrázky, knihy a jedno či druhé ocenenie, zatiaľ čo kreslo Chesterfield poskytuje elegantné a pohodlné sedenie, na ktorom si môžete vychutnať dobrú knihu a rannú šálku čaju – samozrejme štýlovo podávanú na podnose.

Kúpte si individuálny nábytok z masívneho dreva online

Postele v našom internetovom obchode s nábytkom vám ponúkajú ten správny spálňový nábytok z masívneho dreva pre vaše pohodlie pri spánku, zatiaľ čo naše skrine a komody uschovajú vaše oblečenie v bezpečí – od malej skrine až po veľkú šatníkovú skriňu. A ak hľadáte ďalšie kusy nábytku, ako sú stoly , stoličky alebo skrine sú, v našom internetovom obchode určite nájdete to, čo hľadáte.