PREDÁVAJÚCI POSKYTUJE NÁSLEDUJÚCE SPÔSOBY DORUČENIA OBJEDNÁVKY: 

 

A. Prostredníctvom prepravnej spoločnosti Toptrans nákup do 200 EUR:

V prípade objednávky do 200,- EUR, vytvorenej v pracovný deň do 18:00 hod je tovar do 2 dní podaný prepravcovi, pokiaľ sú kusy uvedené skladom v objednanej farbe, alebo povrchovej úprave.

Cena za takéto doručenie je počítaná v našom webovom rozhraní pred dokončením objednávky po zadaní miesta dodania. Spôsob počítania dopravy je podľa tabulky Toptrans na základe váhy a vzdialenosti.

Pri nákupe do 200 EUR je cena za dopravu Toptrans od 6,36 EUR v závislosti na hmotnosti.

B. PRI NÁKUPE NAD 200,- EUR MÁTE DOPRAVU ZADARMO

Zaplatené objednávky vytvorené v pracovný deň do 18:00 hod sú nasledujúci deň predané prepravcovi.

Táto lehota, v prípade platby na dobierku, začína bežať ihneď po vytvorení objednávky kupujúcim.  Pri platbách bankovým prevodom začína lehota plynúť dňom pripísania kúpnej ceny na účet predávajúceho.  

Dopravca Toptrans zabezpečuje dodanie zásielky po celej Slovenskej Republike, a to v pracovných dňoch medzi 8:00-16:00 hodinou.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené prepravcom, alebo pri chybne uvedenej adrese kupujúcim.

Prepravná spoločnosť TOPTRANS zasiela SMS s predpokladaným termínom doručenia. Pokiaľ prepravca nezastihne príjemcu zásielky na uvedenej adrese, balík uloží v najbližšom depe spoločnosti. Informáciu o uložení a možnostiach vyzvyhnutia balíku obdrží príjemca zásielky rovnako prostredníctvom SMS alebo e-mailom.

Prepravca bude príjemcu zásielky informovať prostrednictvom SMS o dobe doručenia, eventuálne upresní termín a miesto doručenia. Prepravca uskutoční dva pokusy o doručenie.

Adresát si môže požiadať o znovu doručenie, alebo predĺžiť úložnú dobu na depe.

Pokiaľ potrebujete zistiť bližšie informácie o stave a termíne dodania Vašej objednávky, môžete podľa čísla balíku vyhľadať Vašu zásielku na internetových stránkach Toptrans.

Aktuálne číslo balíku Vám bude zaslané e-mailom ku dňu odoslaniu zásielky. K získaniu informácie o stave objednávky je možné taktiež využiť infolinku Toptrans +421 901 717 364 alebo mailom info@toptrans.cz

Kupujúci sa zaväzuje prevziať objednaný tovar. V prípade neprevzatia tovaru alebo neuhradenia kúpnej ceny tovaru zostáva u prepravcu najdlhšie po dobu, ktorú stanovujú obchodné podmienky. Pri prevzatí zásielky odporúčame dôkladnú kontrolu zásielky. V prípade zistenia porušeného, alebo poškodeného obalu, odporúčame zásielku nepreberať, prípadne riešiť priamo s vodičom Toptrans a na mieste spísať zápis o škode.

V prípade prevzatia poškodenej zásielky, žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hod od prevzatia zásielky na email: info@indickynabytok.sk kde Vám radi poradíme, ako v takom prípade postupovať.

V prípade reklamácie nevyhadzujte obal, pretože je predmetom dôkazového konania. Doprava Toptrans je pri nákupe nad 200 EUR ZDARMA. 

C. Osobný odber na výdajnom mieste indickynabytok.sk v Bratislave

Objednávky vytvorené cez e-shop si môžete zadarmo vyzdvihnúť na našej prevádzke, ktorá sídli na adrese: Stará Vajnorská 15/A, 831 04 Bratislava.

Platba za tovar je možná priamo na mieste, a to kartou, alebo v hotovosti. Objednávku môžete tiež zaplatiť prevodom na účet, pripravená na odber bude až po pripísaní platby na náš účet.

Objednávky vytvorené a uhradené (v prípade platby na účet) do 13:00 hod. Sú v pracovné dni na vyzdvihnutie cca od 17: 00-18: 00 hod. Ešte ten istý deň, ale vždy počkajte na výzvu na vyzdvihnutie, ktorá vám z predajne príde, akonáhle je vaša objednávka prichystaná. Ďalšie dni je potom vyzdvihnutie možné podľa otváracej doby.

Objednávky je možné vyzdvihnúť do 14 dní, potom je objednávka automaticky stornovaná.

Otváracia doba predajne:

Po–Pá: 10:00–18:00,
So: 10:00–14:00,
Ne: zatvorené

Na eshope sú k dispozící následujúce platobné metódy

- platba kartou - príplatok 0 EUR

- platba bankovým prevodom - príplatok 0 EUR (tovar vám bude odoslaný, alebo pripravený k vyzvihnutiu až po pripísaní platby na náš účet)

- dobierka - príplatok 0 EUR

Cena dopravy pri objednávke nad 200 EUR je zadarmo vrátanie dobierky

Cena dobierky pri objednávke pod 200 EUR je zahrnutá v doprave, minimálne od 6,36 EUR vrátanie dobierky

Platba 24 hodinComgate - (tovar vám bude odoslaný alebo pripravený k vyzvyhnutiu až po pripísaní a potvrdení platby u společnosti COMGATE)

Na našej pobočke v Bratislave môžete svoj tovar uhradit:

- hotovosť
- platba kartou
- platba bankovým prevodom (tovar bude pripravený k vyzvyhnutiu až po pripísaní platby na náš účet)