Masívne police do spálne

Hľadáte policu do spálne, vďaka ktorej budete mať viac úložného priestoru? Vyberte si z našej ponuky políc z masívneho exotického dreva. Známe sú svojou odolnosťou a jedinečným spracovaním.

Zobrazených 43 z 43

Aké police do spálne si môžete vybrať?

Naša jedinečná ponuka vám prináša luxusné police do spálne vyrobené z kvalitného masívneho palisandrového a mangového dreva. Ide o prvotriedne spracovaný materiál, ktorý je odolný voči opotrebovaniu, škrabancom a iným poškodeniam. Vybrať si môžete modely z tmavého či svetlého dreva. Takéto police pôsobia luxusne a vašej spálni dodajú nádych orientu.

Samotná starostlivosť o ne je jednoduchá. Stačí ich raz za čas poriadne utrieť handrou a ošetriť olejom na drevo, ktorý zvýrazni ich farbu.

Podľa čoho vyberať police do spálne?

Pri výbere novej police do spálne zvážte hlavne jej rozmery, odtieň a tvar. Poriadne si premyslite aj usporiadanie políc na stene. Ak chcete mať viac úložného priestoru, môžete uložiť niekoľko kusov nad seba, alebo vedľa seba. Masívne police tak vytvoria stenu, na ktorej môžete mať vystavené knihy, dekorácie, kvety a ďalšie doplnky. Ak sa s nimi chcete trochu vyhrať, môžete skombinovať rôzne druhy a vytvoriť tak dynamickú nástennú jednotku, ktorá oživí vašu spálňu.

Vyberte si z našej ponuky luxusných políc do spálne, ktoré dodajú vašej spálni jedinečnú atmosféru Indie.