Masívne police do kancelárie

Potrebujete vo svojej kancelárii viac úložného priestoru? Prezrite si našu ponuku drevených políc v indickom štýle. Vašu pracovňu nielen zorganizujú, ale dodajú jej aj orientálny nádych.

Zobrazených 43 z 43

Aké police do kancelárie si môžete vybrať?

Naše masívne drevené police do kancelárie zapadnú vďaka jednoduchému dizajnu do akéhokoľvek štýlu. Nemajú na sebe žiadne rušivé prvky – žiadne ozdobné pásiky, volány, kov či plast. Preto sú nielen estetické, ale aj veľmi praktické. Vyrobené sú z masívneho palisandrového a mangového dreva. Ide o materiál, ktorý je kvalitný a odolný voči opotrebovaniu a škrabancom. Práve vďaka jednoduchej starostlivosti sú police dobrou voľbou do rušného pracovného prostredia. Stačí ich raz za čas utrieť handrou a ošetriť olejom na drevo, ktorý im dodá lesk.

Siahnuť môžete po modeloch z tmavého či svetlého dreva. Takéto police pôsobia luxusne a vašej kancelárií dodajú jedinečnú atmosféru Indie.

Podľa čoho vyberať police do kancelárie?

Predtým, ako sa si vyberiete poličku do kancelárie, zvážte najmä veľkosť priestoru. Majte istotu, že polička, ktorú vyberiete, má tie správne rozmery. Myslite nielen na jej výšku a šírku, ale aj hĺbku, aby sa na ňu zmestili knihy, zakladače a iné maličkosti.

Ak potrebujete viac úložného priestoru alebo radi experimentujete s výzorom miestnosti, môžete skombinovať rôzne typy police. Masívne police vytvoria nielen funkčnú, ale aj jedinečnú dynamickú stenu, ktorá dodá kancelárii moderný nádych.

Prezrite si našu pestrú ponuku nadčasových políc, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.