TV stolíky z masívneho dreva

Či už je to plochá obrazovka na stene alebo televízor so stojanom , TV stolík z masívneho dreva premení mediálny priestor vašej obývačky na útulné miesto. TV stolík je vhodným nábytkom na umiestnenie vášho televízora a uloženie súvisiacej elektroniky bezpečne a na dosah. Prezrite si našu rozsiahlu ponuku TV stolíkov vyrobených z vysokokvalitného masívneho dreva a nájdite si svoj nový TV stolík.

Zobrazených 45 z 70

TV stolíky z mangového dreva alebo sheeshamu

TV stolíky z masívneho dreva sú svojou výškou vhodné najmä do väčších obývačiek, kde je sedačka alebo kreslo trochu ďalej od televízie. Pri pohľade na obrazovku teda nemusíte zdvihnúť zrak. TV stolíky v našom internetovom obchode sú vyrobené z mangového dreva alebo sheeshamu a majú rôznu farbu alebo textúru v závislosti od druhu dreva. V spojení s rôznym dizajnom a tvarmi je preto pokrytá široká škála štýlov, aby ste si aj vy našli ten správny TV stolík, ktorý sa hodí vám a vášmu interiéru – od industriálneho vzhľadu cez rustikálny vidiecky štýl až po retro. TV stolíky majú v zadnej stene umiestnený otvor, aby bolo možné jednoducho previesť kábel od prijímača alebo hernej konzoly do zásuvky a vyhnúť sa tak spleti káblov. Knihy, dvd a iné veci môžu byť uložené v otvorených priehradkách alebo za dvierkami po prípade zásuvkou. Chceli by ste svoj televízor umiestniť do rohu obývačky? Žiaden problém. V našom sortimente máme aj rohové TV stolíky v rôznych prevedeniach.

Lowboardy – nízke TV stolíky v indickom štýle

Na rozdiel od bežných TV stolíkov majú nižšiu výšku, vďaka čomu sú obzvlášť atraktívne pre veľké obrazovky alebo ploché obrazovky, ktoré sa montujú na stenu. Do menších obývačiek sa lepšie hodia nízke TV stolíky ako vysoké, keďže kus nábytku nepôsobí tak masívne a krátka vzdialenosť od sedačky by inak príliš zaťažovala krk. V našom sortimente nájdete nízke TV stolíky z masívneho indického dreva v rôznych štýloch a tvaroch, od rustikálnych až po moderné prevedenia, so zásuvkami alebo bez nich. Jednotlivé dekoratívne prvky môžu byť uložené na spodných poličkách, zatiaľ čo zásuvky a priehradky môžu byť použité na uloženie diaľkových ovládačov a časopisov.

LAKSHMI: TV stolíky online

Hľadáte elegantný TV stolík do obývačky s priestorom na TV a DVD? Alebo by ste uprednostnili štýlový nízky TV stolík, nad ktorý si môžete zavesiť televízor? V LAKSHMI nájdete všetko, po čom vaše srdce túži, pokiaľ hľadáte váš dokonalý televízny stolík. A v kombinácii s iným nábytkom, ako sú zladené knižnice a police , môžete ľahko premeniť svoj TV stolík na dokonalú súčasť nábytku v obývačke.