Nábytok z masívu do predsiene a chodby

Je vizitkou bytu či domu, preto má zmysel zariadiť si ju nielen prakticky, ale aj štýlovo. S masívnym dreveným nábytkom zo sortimentu nášho internetového obchodu si môžete svoj vstupný priestor navrhnúť funkčne aj esteticky .

Zobrazených 45 z 148

Zariaďte chodbu funkčne nábytkom z masívu

Hneď ako prejdete prednými dverami, ste vo svojej chodbe. Je preto dôležité, aby ste vstupný priestor vášho domova urobili čo najprívetivejším a najpohodlnejším, aby sa hneď po vstupe do domu vytvorila príjemná atmosféra. V našom internetovom obchode nájdete všetko od botníkov cez šatníkové skrine až po nástenné police, všetko na zariadenie chodby a predsiene nábytkom z masívu.

Malý, ale mohutný

Keď vojdete do domu, na uloženie vašich vecí sú vhodné malé a decentné kusy nábytku z masívneho dreva, najlepšie pripevnené k stene. Ideálny je vešiak, ktorý nezaberie žiadne miesto a dá sa pripevniť hneď vedľa dverí, aby bola bunda zavesená pohodlne jednou rukou. Alternatívou je praktická šatníková kombinácia, ktorá spája háčiky – vešiaky, poličku na topánky a lavicu v jednom kuse nábytku. Ak vaša predsieň nemá okná, odporúča sa biely predsieňový nábytok alebo nábytok zo svetlého dreva, ktorý nepôsobí tak masívne a ťažko. Zrkadlo na stene je nielen dekoratívne, ale aj opticky rozširuje miestnosť a zväčšuje ju.

Veľká recepcia

Ak má vaša predsieň naopak priestranný vstupný priestor, mali by ste použiť väčšie kusy nábytku, aby miestnosť nepôsobila prázdnotou a negatívne. Tu sa ako hlavný kus nábytku hodí šatníková skriňa, ktorá má nielen priestor na bundy a kabáty, ale aj priehradky na topánky, šály a čiapky a ponúka dostatok úložného priestoru. Botník na topánky so sedením je elegantným doplnkom, ak máte viac topánok alebo si radi sadnete k obúvaniu. Každodenné saká alebo bundy pre hostí sa dajú uložiť na samostatný nástenný vešiak. Veľké zrkadlo je ideálne na poslednú kontrolu, aby ste sa uistili, že klobúk alebo čiapka sedí presne, ešte predtým, ako vyrazíte von.

Predsieň a chodba: štýlovo zariadené indickým nábytkom

Bez ohľadu na to, aký štýl preferujete, v našom internetovom obchode s nábytkom nájdete ten správny nábytok z masívu do vašej predsiene. Nechajte svojej kreativite voľný priebeh a navrhnite si vstupný priestor s naším indickým nábytkom a doplnkami podľa svojho vkusu.

Vidiecky štýl

Chceli by ste si pohodlne zariadiť chodbu, alebo predsieň tak aby sa pri vstupe do vášho domova každý cítil vítaný? Prečo teda neskombinovať rohovú lavicu na topánky s vešiakom alebo sa rozhodnúť pre kombináciu šatníka. Toaletný stolík do predsiene je nielen pútačom pozornosti vo vintage štýle, ale aj praktickým pomocníkom, pretože ponúka úložný priestor na doplnky a kľúče. V každom prípade stavte na biely predsieňový nábytok alebo predsieňový nábytok vo svetlých tónoch dreva, ktorý dodá vašej predsieni extra porciu takzvaného shabby štýlu.

Elegantný a reprezentatívny

Ak preferujete elegantný vstupný priestor, ktorý by mal pôsobiť predovšetkým reprezentatívne, hodí sa koloniálny nábytok v tmavších odtieňoch dreva, ktorý vdýchne pocit luxusu. Botník s úložným priestorom pôsobí noblesne a ponúka priestor na kvetinovú výzdobu alebo telefón, v šatníkovej skrini sú všetky kabáty v bezpečí a upratané. Nástenná skrinka na kľúče je špeciálnym kusom nábytku, ktorý nielenže zabráni strate kľúčov, ale je aj skvelým dekoratívnym akcentom .

Kvetinová sila

Ak chcete, aby bol váš interiér trochu farebnejší, potom sa skvele hodí predsieňový nábytok s ozdobami a ornamentami. Botníky na topánky a zrkadlá s rezbami sa dajú skvele skombinovať s pestrými farbami a dodajú vášmu bytu v indickom štýle trochu exotiky. Šatníková skriňa v retro vzhľade alebo vešiak na kabáty so vzhľadom stromu ponúknu priestor pre vaše saká a poskytujú nádych prírody.

Nábytok do chodby a predsiene z masívu v LAKSHMI

V našom internetovom obchode nájdete všetok nábytok z masívu, ktorý potrebujete na dokonalé vybavenie vašej predsiene alebo chodby – či už je k dispozícii veľa alebo málo miesta. A ak hľadáte nábytok do ostatných miestností vášho domova, môžete u nás objaviť aj nábytok z masívu do spálne , kúpeľne či jedálne .