Naša firma pôsobí v obore už od roku 1998 a zameriava sa na poskytovanie kvalitných produktov v oblasti nábytku a dekorácií. Spočiatku sme boli zameraní len na výrobu nábytku z ázijského palisandru v Indii a kontajnerový predaj v Európe. Sme významným dodávateľom pre rad európskych firiem a od roku 2009 pôsobíme aj na českom trhu ako maloobchod, so sídlom v Bratislave kde máme aj showroom. Vďaka pôsobeniu nielen u nás, ale aj po celom svete sledujeme aktuálny vývoj trhu a noviniek a ponúkame tieto produkty u nás.

Pre našich zákazníkov vyrábame nábytok z palisandra, a manga. Z týchto materiálov vyrábame jedálenské stoly z masívu, jedálenské stoličky z masívu, postele z masívu, postele s úložným priestorom, masívne postele, príborníky z masívu, komody z masívu, šatníkové skrine z masívu, TV stolíky z masívu, knižnice z masívu, konferenčné stolíky z masívu, písacie stoly z masívu  a všetok kancelársky nábytok z masívu.

Naša firma má väčšinu tovar skladom a tovar dodávame do týždňa, miesto doručenia – vykládky je miesto kam je možné zaparkovať, po prípade zacúvať s autom. Vynesenie tovaru do domu, alebo bytu je po dohode s vodičom alebo pracovníkom na predajnom mieste. Je tiež k dispozícii osobný odber po telefonickej dohode alebo písomnom potvrdení že je tovar pripravený k odberu. K dispozícii sme pre Vás od 10 do 18 hodín buď pomocou emailu: info@indickynabytok.sk alebo telefonicky na čísle:+421 948 878 844. Radi zodpovieme Vaše otázky a poradíme s prípadnými ťažkosťami pri online nákupe. Výdajné sklad a showroom je Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 10-18 hod a sobotu od 10:00 – 14:00 hod . Pred návštevou sa ale prosím telefonicky ohláste, občas ideme na poštu, do banky a pod ....

Náš showroom nájdete na adrese Stará Vajnorská 15/a, 831 04 Bratislava, Slovensko

Fakturačná adresa:

BISHNOI SK, s.r.o.,

Stará Vajnorská 15/a
831 04 Bratislava
Slovensko

IČO: 51338548