Jedálenské stoly z masívneho indického dreva

Jedálenský stôl z masívneho dreva láka k príjemnému posedeniu a vďaka svojmu prírodnému materiálu prispieva k príjemnej atmosfére v miestnosti. Vďaka tomu jedlo chutí ešte lepšie.

V našom internetovom obchode nájdete veľký výber jedálenských stolov v rôznych prevedeniach a veľkostiach, ktoré ponúkajú to pravé pre každý vkus a typ bývania.

Zobrazených 45 z 69

Ideálne na raňajky, obed a večeru - jedálenské stoly z mangového dreva a sheeshamu

Jedálenské stoly z masívu sú nielen štýlové, ale aj mimoriadne robustné a odolné, vďaka čomu sú obzvlášť atraktívne na každodenné použitie ako bohato prestretý stôl. Vďaka pevnej konštrukcii z mangového dreva alebo sheeshamu naše jedálenské stoly vydržia aj väčšie hostiny bez toho, aby sa poddali váhe jedla. Či už si chcete v kuchyni zariadiť malý jedálenský kút alebo si splniť sen o vlastnej jedálni – naše stoly ponúkajú vďaka širokej škále dizajnov a veľkostí to správne riešenie pre každý typ bývania. Barový stolík je ideálny, ak hľadáte priestorovo úspornú variantu do úzkych kuchýň alebo ak si chcete dať rannú kávu s nádychom exkluzivity. S odkladacími priehradkami na čele, ktoré ponúkajú priestor na poháre a fľaše, bude barový pult pre vás zaujímavý, ak radi popíjate koktaily v uvoľnenej atmosfére. Klasické jedálenské stoly z nášho sortimentu sú dostupné v rôznych veľkostiach a v závislosti od verzie ponúkajú priestor pre dve alebo osem osôb. Štvorcové alebo obdĺžnikové a rozťahovacie - naše stoly sa stanú miestom stretnutia pre celú rodinu.

Stoly z masívneho dreva pre každý vkus

Jedálenské stoly z nášho internetového obchodu majú výrazný povrch vďaka prirodzenej hre farieb a kresbe použitého dreva. V spojení so štýlovým dizajnom a variáciami veľkosti a tvaru sa stoly z masívu stávajú jedinečnými kúskami, ktoré dodajú vašej jedálni alebo kuchyni extra porciu pohodlia a šarmu. Rôzne dizajny jednotlivých jedálenských stolov vám ponúkajú bohatý výber pre každý vkus a typ zariadenia. Čo tak napríklad stolík s minimalistickým dizajnom? Vyžaruje z neho nielen moderná elegancia, ale dá sa ľahko kombinovať aj s inými štýlmi. Alebo uprednostňujete moderný materiálový mix teplého dreva na doske stola so studeným kovom na nohách stola, ktorý sa u niektorých našich stolov spája a vytvára industriálny vzhľad? Jedálenské stoly vo vidieckom štýle na druhej strane vytvárajú romantickú atmosféru a nádych nostalgie a pohodlia. Či už moderné alebo klasické, rustikálne alebo exkluzívne, s kovovými nohami alebo bohato zdobené – naše jedálenské stoly ponúkajú presne to pravé riešenie pre každý vkus.

Kúpte si indické jedálenské stoly online na LAKSHMI

Vneste kúsok prírody do svojej kuchyne alebo jedálne s jedálenským stolom z masívneho dreva a odteraz si vychutnajte jedlo v útulnom prostredí. Do malých kuchýň alebo veľkých jedální máme pre vás pripravený ten správny jedálenský stôl – objavte preto našu rozsiahlu ponuku stolov v rôznych prevedeniach a veľkostiach. Potrebujete ešte vhodné stoličky alebo lavice pre váš nový jedálenský stôl ? Žiaden problém. V našom internetovom obchode máme tiež vhodné sedenie k stolom.