Konzolové stolíky z masívneho dreva

Konzolové stolíky sú elegantným doplnkom ku komodám. Sú vyrobené z masívneho dreva, sú robustné a odolné, no vďaka štíhlemu dizajnu sa hodia do každého výklenku. Prezrite si našu ponuku konzolových stolíkov vyrobených z masívneho indického dreva a objavte ten pravý stôl pre vás a vaše izby!

Zobrazených 22 z 22

Praktické a štýlové: konzolové stolíky vyrobené z indického dreva

Komody z masívneho dreva často pôsobia veľmi objemne a zaberajú veľa miesta. Na druhej strane konzolové stolíky sa vďaka vysokému a štíhlemu tvaru hodia do úzkych priestorov – bez toho, aby pôsobili príliš dramaticky. Sú preto ideálne do úzkych chodieb a predsiení, kde často nie je dostatok miesta na veľké kusy nábytku. Vo vstupnej časti alebo predsieni slúžia konzolové stolíky z masívneho dreva ako polica na kľúče a klobúk - alebo ako úložný priestor na všetko, čo sa vám nezmestí do šatníka, alebo nepatrí do botníka. Ak je v blízkosti zásuvka, konzolový stolík je ideálny aj ako telefónny stolík a ak je v nej zásuvka, môžete v nej mať telefón alebo adresáre na dosah ruky. Pre extra úložný priestor v kúpeľni alebo spálni možno konzolový stolík v kombinácii so zrkadlom využiť aj ako priestorovo nenáročný kozmetický stolík, na ktorý môžete umiestniť svoj make-up alebo svoje parfumy a prípravky na starostlivosť o vlasy. Pomocou košov a boxov, ktoré sú umiestnené na medzipoliciach, môžete svoje veci uložiť mimo dohľadu a zabezpečiť tak upratané prostredie.

Konzoly z masívneho dreva : rôznorodý dizajn

V našom internetovom obchode Vám ponúkame pestrý výber konzolových stolíkov v rôznych prevedeniach a druhoch dreva. Všetky naše konzolové stolíky vyrobené zo sheeshamového alebo mangového dreva sú jedinečné vďaka svojej individuálnej kresbe, a tak každý kus nábytku si nájde miesto u vás doma a prakticky a štýlovo zariadi nevyužitý priestor. Ak to máte radi vo svojom interiéri moderne, potom je konzolový stolík v industriálnom štýle pre vás ako stvorený. Vďaka jemným kovovým nožičkám vyzerá skrinka ešte užšie a dodá vašej chodbe ten trendový loft. Ak dávate prednosť klasickejším a pohodlnejším, konzolový stolík s príjemným vzhľadom do vidieckeho domu je obzvlášť vhodná pre váš štýl. Na druhej strane malé stolíky s peknými drevenými dekoráciami a zaujímavými detailmi, ktoré dýchajú orientálnym nádychom, dodajú miestnosti punc exotiky. Bez ohľadu na to, aký dizajn preferujete a akým štýlom zažiari váš interiér – ten správny konzolový stolík z masívneho dreva už nie je ďaleko.

Konzolové stolíky zo Sheeshamu a Manga online

Váš dokonalý konzolový stolík. Je rustikálny alebo elegantný? S nápadnou krezbou, alebo jednoduchou v bielej farbe? Končí to jednoduchou stolovou doskou, alebo má zásuvky a police na fľaše vína, topánky a iné veci? Nezáleží na tom, či má len pekne vyzerať alebo byť užitočný – v našom internetovom obchode zaručene nájdete ten pravý konzolový stolík z masívneho dreva pre vás a váš vkus. A ak je pre vás konzolový stolík napriek svojmu štíhlemu tvaru stále príliš masívny, máme skladom aj príručné stolíky a nástenné police v našom obchode.