Konferenčné stolíky z masívneho dreva

Konferenčný stolík pred pohovkou vás pozýva odložiť šálku kávy, odložiť knihu alebo položiť misku pukancov na filmový večer. To ešte viac podporí útulnosť vašej obývačky. Objavte široký sortiment konferenčných stolíkov z masívneho dreva v našom internetovom obchode a nájdite ten správny stolík do vašej obývačky.

Zobrazených 45 z 66

Ten pravý konferenčný stolík do každej obývačky

Konferenčné alebo rozkladacie stolíky vytvárajú útulnú atmosféru vo vašej obývačke a sú tiež praktické. Či už pred sedačkou alebo vedľa kresla slúžia na odkladanie diaľkových ovládačov, časopisov a pod., a zároveň prispievajú k útulnému zariadeniu. Konferenčné stolíky sú na rozdiel od bežných jedálenských alebo príručných stolíkov nižšie, aby zodpovedali výške pohovky a často sú špeciálne navrhnuté. Dodajú vašej obývačke konečnú podobu a premenia váš priestor na sedenie na skutočnú oázu pohody.

Prírodný materiál pre váš obývací priestor: konferenčné stolíky z mangového dreva a sheeshamu

Konferenčný stolík vyrobený z prírodného materiálu dreva dodá vašej obývačke prirodzenú a teplú atmosféru. V našom sortimente nájdete konferenčné stolíky z kvalitného a odolného mangového dreva alebo sheeshamu v rôznych prevedeniach, tvaroch a veľkostiach. Máte preto z čoho vyberať, pokiaľ ide o váš dokonalý konferenčný stolík. Ceníte si úložný priestor? Potom si prezrite naše stolíky so zásuvkami, extra policami a priehradkami alebo stolovými doskami, ktoré sa dajú otvárať – ponúkajú dostatok úložného priestoru a vždy urobia z vašej obývačky poriadok. Len sa uistite, že váš nový konferenčný stôl možno ľahko integrovať do celkového obrazu vašej útulnej oázy a že sa hodí k zvyšku vášho nábytku a pohovky. Stôl by tiež nemal byť príliš veľký, aby ste mali komfortné sedenie na sedačke – je nepríjemné mať nedostatok miesta na nohy.

Otázka štýlu – váš dokonalý konferenčný stolík

S konferenčnými stolíkmi z nášho online obchodu si môžete zariadiť svoju obývačku alebo navrhnúť priestor na sedenie v rôznych štýloch.

Klasické a nadčasové

Preferujete nadčasový vzhľad vášho konferenčného stolíka? Potom zvoľte jednoduchý vzhľad bez výraznej zrnitosti alebo neobvyklého dizajnu. Nechcete sa zaobísť bez úložného priestoru? Vtedy je ideálny stolík s poličkou. Konferenčné stolíky v tomto štýle sa dajú vybrať do každej obývačky a zaistia harmonickú atmosféru bez toho, aby pútali veľkú pozornosť.

Moderné

K modernému štýlu sa hodia jednoduché konferenčné stolíky, ktoré svojimi nevšednými geometrickými tvarmi vnesú život do vašej obývačky. Či už okrúhle alebo hranaté, pevné a kompaktné alebo s úložným priestorom – tieto stoly upútajú pozornosť vo vašej obývačke.

Priemyselný štýl

K trendovému loftovému štýlu s industriálnym šarmom sa hodia konferenčné stolíky, v ktorých sa spája masívne drevo s kovovými prvkami. Konferenčné stolíky v tomto štýle so sklopnou doskou pre extra úložný priestor alebo klasickým spôsobom s jednoduchou drevenou doskou a poličkou sú pôsobivé svojou kombináciou materiálov, ktoré pôsobia rustikálne aj moderne.

Vidiecky štýl

Vidiecky štýl vyžaruje obzvlášť útulnú atmosféru, ktorú podporíte konferenčným stolíkom v retro alebo vintage vzhľade. Hodia sa k tomu konferenčné stolíky so vzhľadom starých truhlíc, stolíky z bieleho či svetlého dreva alebo tie so známkami opotrebovania v retro štýle. Ku konferenčným stolíkom v tomto štýle sú vhodné aj zásuvky.

Kúpte si online konferenčné stolíky z masívneho dreva

Či už klasický, moderný, okrúhly alebo štvorcový, s úložným priestorom alebo bez – v LAKSHMI nájdete ten pravý konferenčný stolík pre vás a vašu obývačku. Objavte teda náš rozsiahly online rad konferenčných stolíkov z masívneho dreva, ktoré sľubujú pohodlie a užitočnosť. A ak ešte stále hľadáte tú správnu pohovku k svojmu novému stolu v obývačke alebo by ste chceli svoje knihy uložiť na policu, alebo knižnicu určenú na tento účel , určite pre vás máme tú pravú.