Indický nábytok z masívneho dreva do kúpeľne

Kúpeľňa je miesto v dome, kde prebieha každodenná starostlivosť o telo. Kúpeľňa musí byť nielen funkčná, ale môže aj vyzerať pekne a pohodlne. V našom internetovom obchode nájdete výber nábytku z masívu do vašej kúpeľne, tak aby ste z miestnosti vytvorili wellness oázu.

Zobrazených 45 z 133

Kúpeľňový nábytok z masívneho dreva

V našom internetovom obchode nájdete široký výber nástenných políc , kúpeľňových skriniek a zrkadiel vyrobených z dreva sheesham, palisander, alebo mango. Ak sa pýtate, či sa môže drevený nábytok poškodiť vo vlhkej klíme kúpeľne, nebojte sa. Masívne drevo, najmä sheesham a mango, je veľmi robustné, odolné voči poveternostným vplyvom a tiež odolné voči choroboplodným zárodkom, preto sa toto drevo používa aj v kúpeľoch a saunách. Pokiaľ nie sú kusy nábytku vystavené permanentnej vlhkosti, vlhkosť po horúcom kúpeli ich nepoškodí. Nábytok z masívu je preto do kúpeľne veľmi vhodný – nielen pre zlepšenie klímy v miestnosti, ale aj pre jeho odolnosť.

Správny nábytok pre každý vkus a veľkosť kúpeľne

Nie každá domácnosť má veľkú kúpeľňu. Častokrát sú skôr menšie a ponúkajú len malý priestor na usporiadanie, pretože sanitárne zariadenia sú napevno nainštalované a je potrebné naplánovať usporiadanie. V tomto prípade pre vás máme individuálne kúpeľňové skrinky, ktoré sú vysoké a úzke a zmestia sa aj do malých kúpeľní. Prípadne, ak nemáte dostatok miesta, môžete využiť nástenné police alebo závesné skrinky, ktoré sa dajú pripevniť aj nad WC alebo vaňu. So zrkadlovou skrinkou z masívu nad umývadlom navyše šikovne využijete každý centimeter, keďže tento kus nábytku spája zrkadlo a úložný priestor v jednom. Ak je k dispozícii veľká a priestranná kúpeľňa, existuje aj väčšia voľnosť v dizajne miestnosti, preto sa nemusíte hrať s nábytkom „Tetris“. Kúpeľňu môžete buď štýlovo zariadiť pomocou jednotlivých komponentov, ako je umývadlo a kúpeľňové skrinky, a premeniť ju zo zdanlivo sterilnej kachličkovej krajiny na oázu pohody. Alebo ak chcete byť plne vybavení a chcete zladiť všetky kusy nábytku, objavte naše hotové zostavy kúpeľňového nábytku. Náš kúpeľňový nábytok vám ponúka dostatok úložného priestoru na uloženie uterákov, kozmetiky a hygienických potrieb – aj keď bývate sami, alebo zdieľate kúpeľňu s rodinou či spolubývajúcimi. Nezáleží však na tom, či je kúpeľňa malá alebo veľká: Aby bol celkový dojem čistý, mali by ste ju zariadiť podľa schémy „menej je viac“.

Váš individuálny štýl v kúpeľni

Kúpeľňu s nábytkom z nášho internetového obchodu si môžete zariadiť tak, aby v nej zostal nielen úložný priestor na toaletný papier , ale aj útulná atmosféra. Kúpeľňový nábytok z dreva je vhodný najmä na zvýšenie komfortu v kúpeľni, pretože drevo pôsobí teplo a živo pôsobí proti bielym keramickým povrchom. Svetlý alebo biely kúpeľňový nábytok vo vidieckom štýle podporuje pocit čistoty a sviežosti v miestnosti, no zároveň pôsobí proti chladnej funkčnosti obkladov a sanity a pôsobí tak, že kúpeľňa pôsobí teplejšie a pohodlnejšie . Zvláštnosťou je určite kúpeľňový nábytok s dvierkami v kazetovom vzhľade . Či bude vaša kúpeľňa vo vidieckom štýle pôsobiť romanticky, vidiecky alebo stredomorsky, závisí výlučne od doplnkov a dekorácií, s ktorými nábytok skombinujete. Pre wellness oázy s pocitom spa sa hodí kúpeľňový nábytok z masívneho dreva s výraznou kresbou, ktorý môžete skombinovať s rastlinami, košíkmi a dekoráciami z prútia, alebo so zvieracími vzormi a vytvoriť tak exotickú atmosféru. Či už ide o nábytok z ďalekého východu, orientálny alebo tropický - indický masív, vaša kúpeľňa bude vyzerať ako na dovolenke vrátane čistého relaxu.

Nábytok z masívneho dreva pre zariadenie vašej kúpeľne v LAKSHMI

Od toalety pre hostí až po veľkú kúpeľňu nájdete v našom internetovom obchode všetok nábytok, ktorý potrebujete na zariadenie svojej vlastnej oázy pohody. Naše kúpeľňové skrinky nielen dobre vyzerajú, ale tiež udržia vaše uteráky, čistiace prostriedky a šampóny v bezpečí. Okrem skríň a nábytku do vašej kúpeľne máme aj šatníkové skrine , vešiaky a komody.