Zrkadlo Devi 60x90 indický masív mango
Zrkadlo Devi 60x90 indický masív mango
Zrkadlo Devi 60x90 indický masív mango
Zrkadlo Devi 60x90 indický masív mango
favorite_border favorite
Kód produktu: DEVI-Z90

Zrkadlo Devi 60x90 indický masív mango

Zrkadlo Devi je ručne vyrobené z kvalitného masívneho mangového dreva, čo mu dodáva jedinečnú krásu. S týmto nádherným kúskom indického nábytku prinesiete do vášho domova štýl a eleganciu.

Šírka (cm): 60

Výška (cm): 90

Hĺbka (cm): 6

Hmotnosť (kg): 10,01

Drevo: Mango

Farby skladom
Farby na objednávku
vzorkovník farieb
Zobraziť všetky produkty z rovnakej série - Devi

Zrkadlo z masívu Devi je pôvabným kúskom indického nábytku, vyrobeným z kvalitného masívneho mangového dreva. S rozmermi 60 x 90 cm je ideálnou voľbou pre doplnenie vášho interiéru.

Masívne mangové drevo je známe svojou pevnosťou a trvácnosťou, čo zaisťuje, že zrkadlo z masívu Devi bude dlho vydržať a zároveň zachovať svoj pôvab. Tento druh dreva má prírodnú hnedožltú farbu s jemnými vzormi žíl, čo mu dodáva unikátny vzhľad a charakter.

Zrkadlo z masívu Devi sa hodí do rôznych priestorov v dome, vrátane obývačky, spálne, predsieňe alebo kúpeľne. Jeho kompaktné rozmery umožňujú jasne vidieť váš odraz a sú vhodné aj pre menšie priestory.

Indický nábytok má špecifický štýl a zrkadlo z masívu Devi nie je výnimkou. Jeho elegancia a jednoduchosť pridávajú do vášho interiéru exotický a teplý nádych. Bez ohľadu na to, kam ho umiestnite, zrkadlo z masívu Devi bude slúžiť ako nádherný dekoratívny prvok, ktorý priláka pozornosť svojou prírodnou krásou a výnimočným dizajnom.

DEVI-Z90
15 ks

Tabuľka dát

Šírka (cm):
60
Výška (cm):
90
Hĺbka (cm):
6
Hmotnosť (kg):
10,01
Drevo:
Mango

Špecifické referencie

ean13
8596487053735