Šatníkové skrine z masívneho dreva

Šatníková skriňa z masívneho indického dreva je najlepšia na štýlové upratanie a uloženie oblečenia, nohavíc a košieľ. V našom internetovom obchode Vám ponúkame široký sortiment kvalitných drevených skríň zo sheeshamového, alebo mangového dreva pre každého vkus.

Zobrazených 19 z 19

Šatník z masívneho dreva: dlhodobý spoločník pre vás a vaše oblečenie

Na LAKSHMI nájdete veľký výber šatníkových skríň z masívneho indického dreva, ktoré sú nielen robustné a odolné, ale aj najkvalitnejšie. S pôvabom ušľachtilých materiálov sa vyrábajú v rôznych šírkach a sú dostupné s dvomi alebo tromi dverami. So zásuvkami, priehradkami a šatňami ponúkajú dostatok priestoru pre váš šatník. Najmä v kombinácii s dizajnovo zladenými komodami sú skrine vhodné na zavesenie a uloženie vašich košieľ, blúzok a šiat, ktoré by sa v zásuvkách len krčili. Prírodný materiál, ktorý prispieva aj k lepšej atmosfére vášho bývania, premení váš šatník na samostatný kus nábytku, ktorý vás sprevádza nejedným módnym výstrelkom.

En Vogue: Štýlové šatníkové skrine z mangového dreva a sheeshamu

Šatníkové skrine z masívneho mangovníkového dreva alebo sheeshamu zaujmú nielen odolnosťou, ale predovšetkým krásnym vzhľadom. Na základe ušľachtilej kresby dreva dostanete k svojej novej skrini z nášho internetového obchodu s nábytkom jedinečný kúsok s individuálnym dizajnom. Od klasických až po moderné, skrine z nášho sortimentu sú dostupné v rôznych štýloch, takže každý si nájde niečo pre seba. Napríklad biela šatníková skriňa s tmavými lištami sa používa v útulnej spálni vo vidieckom štýle. V kombinácii s posteľou z bieleho dreva alebo železa, ako aj kvetinovou kresbou a látkami vytvoríte príjemnú oázu, do ktorej sa dá úžasne zakomponovať vaša nová skriňa z masívu. Ak ste naopak skôr priaznivcami orientálneho alebo prírodného štýlu, mohla by sa vám viac hodiť skriňa s výraznou kresbou dreva alebo bohato zdobeným ornamentom. V kombinácii so prírodnými farbami závesov a posteľnej bielizne, zelenými izbovými rastlinami a dekoratívnymi nástennými ozdobami podporí šatník v indickom štýle exotickú atmosféru vašej spálne a umožní vám snívať o 1001 noci.

Kúpte si šatníkové skrine z indického masívneho dreva v LAKSHMI

Či už hľadáte novú skriňu do spálne alebo potrebujete skriňu na ďalšie bundy a kabáty vo vašej priestrannej chodbe v LAKSHMI nájdete tú správnu skriňu z masívneho dreva podľa vášho vkusu. Jednoducho si prezrite našu ponuku skríň a nájdite tú pravú pre vás! A ak si chcete zariadiť celú šatňu nábytkom z masívu, v našom sortimente máme aj dizajnovo zladené komody , botníky a zrkadlá .