Barová skriňa Devi 90x90x45 indický masív mango
Barová skriňa Devi 90x90x45 indický masív mango
Barová skriňa Devi 90x90x45 indický masív mango
favorite_border favorite
Indický nábytok
Kód produktu: DEVI-BAR

Barová skriňa Devi 90x90x45 indický masív mango

Naša barová skriňa Devi je mistrovským dielom remeselníkov, vyrobeným z prvotriedneho masívneho mangového dreva. Tento exotický kus nábytku je nielen funkčný, ale aj umenie samé o sebe. S dostatočným úložným priestorom pre fľaše a skrinkou s dvierkami pre ďalšie cennosti, bude Devi skvostným centrom vašej priestrannej obývacej izby.

Mangové drevo vytvára prekrásne textúry a jedinečné vzory, čo robí každý kus nábytku originálnym a elegantným. Naši remeselníci venujú pozornosť každému detailu, aby sme vám mohli ponúknuť nábytok, ktorý je nielen elegantný, ale aj trvanlivý. 

Tento exkluzívny barový stolík z masívu mangového dreva vám umožní dodať vášmu domovu špeciálnu atmosféru a exotický dotyk. Vyberte si Devi a užívajte si luxus a eleganciu v každom momente, kedy si doprajete oddych s priateľmi a rodinou.

Šírka (cm): 90

Výška (cm): 90

Hĺbka (cm): 45

Hmotnosť (kg): 48,01

Drevo: Mango

Farby skladom
Farby na objednávku
vzorkovník farieb
Zobraziť všetky produkty z rovnakej série - Devi

Barová skriňa je vyrobená z masívu mango. V ľavej časti má poličky na fľaše a v pravej časti dvierka s úložným priestorom. Barové skrine z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok mango masív.

DEVI-BAR
4 ks

Tabuľka dát

Šírka (cm):
90
Výška (cm):
90
Hĺbka (cm):
45
Hmotnosť (kg):
48,01
Drevo:
Mango

Špecifické referencie

ean13
8596487053841